Miškininkyste | Perkame miška

Miško su žeme pirkimas

Stataus miško pirkimas iškirtimui

Padarinės medienos pardavimas

Padarinės medienos pirkimas

Miškotvarkos projektų darymas, biržių atrėžimas

Nemokamos konsultacijos miško savininkams

Miško vertinimas

Miško atsodinimas

Medienos pervežimas

Kitos miškininkystės paslaugos

Miško pirkimas su žeme


Norite parduoti ne tik mišką, bet ir žemę kurioje yra miškas? Mūsų įmonė perka mišką su žeme nesvarbu koks miško amžius. Perkant mišką su žeme sudaroma notarinė sutartis ir pinigai už mišką su žeme sumokami tą pačią minutę, kai padedami parašai notaro kabinete.

Perkame mišką be žemės


Mes perkame statų mišką išsikirtimui (retinimus, einamuosius, plynus kirtimus). Status miškas yra sutvarkomas pagal miško kirtimo taisykles, o žemė lieka savininkui. Pinigai už statų mišką mokami, dviem būdais, kaip pageidauja savininkas :

sandėlyje, kai baigiami visi dabai ir suskaičiuojamas tūris (ktm), tą pačią dieną padaromas pavedimas;
yra suskaičiuojamas stataus iškertamo miško tūris ir pagal stataus medžio kainą sumokami pinigai tą pačią dieną, kai pasirašoma sutartis;


Perkame medienos sandėlius


Turite nenaudojamos medienos? Įvertinsime ir nupirksime Jūsų medieną. Už kiekvieną asortimentą sumokami atitinkami pinigai, tą pačią dieną kai yra sumatuojami parduodamos medienos sandėliai.

Kas įtakoja miško kainą


Miško pirkime vyrauja daug svarbių detalių, bet svarbiausi faktoriai tai ar:

• perkame mišką su žeme

• be žemės


Taip pat didelę svarbą turi kokie medžiai auga miške ir koks jo amžius. Kai kurie pirkėjai perka mišką tik tam tikro amžiaus, nes jie vykdo ribotą miškininkystės veiklą. Bet mes perkame bet kokio amžiaus mišką. Siūlykite ir mes pasiūlysime Jums geriausią kainą.

Kodėl rinktis mus?


Dažnas pirkėjas sako: perku mišką. O po šio sakinio reikia laukti įvertinimo, sutarties, notaro paskirto laiko. Mes turime ilgametę patirtį miškininkystėje ir žinome kaip greičiausiai sutvarkyti pirkimo pardavimo popierius. Negaiškite laiko, kreipkitės dabar ir mes įvertinę kainą pasakysime datą kada gausite pinigus.