STATYBINĖ MEDIENA

statybine mediena

Prekiaujame spygliuočių ir lapuočių mediena. Visa mediena – tinkamai paruošta, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus.

Mūsų asortimente spygliuočių ir lapuočių:

  • statybine mediena
  • tarine mediena
  • malkine mediena 

Medienos paruošimas statyboms

Medieną paruošiame pagal visus šiuolaikinius standartus atitinkančias technologijas bei individulius Jūsų pageidavimus. Tinkamai paruošta statybinė mediena yra ilgaamžė ir atspari aplinkos poveikiui. Jei neišsirenkate medienos ar nežinote, kaip reikėtų ją apdirbti, susisiekite su mūsų konsultantais – drauge priimsime geriausią sprendimą.

Medienos universalumas gamyboje

Mediena – pati universaliausia, ekologiškiausia ir natūraliausia, ypatingą šilumą skleidžianti statybinė žaliava: daugelis senų namų, baldų, buities rakandų yra mediniai. 

Medieną mūsų protėviai rinkosi dėl to, kad ji – lengvai apdirbama statybinė medžiaga. Tačiau nebuvo priemonių, skirtų sutvirtinti medieną, padaryti ją ilgaamžiškesnę, atsparią kenkėjams. Todėl rinką po truputį užvaldė kitos medžiagos. Tačiau visuomet buvo ir bus tų, kurie ištikimi medienai. Šiandien mediena – vėl populiarumo viršūnėje: išmokome ją geriau apdirbti ir paruošti taip, kad ji būtų ilgaamžė ir tvirta. 

Naujausios technologijos ir gamybos įrenginiai suteikia galimybę Jums pasiūlyti aukščiausios rūšies produktus: statybinė mediena lenkia kitas medžiagas savo atsparumu, universalumu, tvirtumu. 

prekyba mediena

Skandinavai jau senai atrado, kad mediena yra pati universaliausia žaliava, o lietuviai iš naujo randa medienos pritaikymo būdus ir metodus: prekyba mediena mūsų šalyje įgauna pagreitį.

Medienos pritaikymo galimybės – beribės: ji naudojama laikančiosioms stogų konstrukcijoms, sienų konstrukcijomis, stogų tašeliams, prie kurių tvirtinama stogo danga, grindims, balkonams, terasoms, pirtims, karkasiniams, moduliniams namams statyti, įrengti ir t. t. 

Medienos gaminiai turi unikalų dizainą ir raštą, mediena – pati ekologiškiausia statybinė medžiaga. Medienos apdaila namams suteikia jaukumo, originalumo, besirenkantieji medieną prisideda prie ekologiško gyvenimo būdo puoselėjimo. 

Kreipkitės į mūsų konsultantus – jie turi ilgametę patirtį, taigi padės Jums išsirinkti geriausius spygliuočių arba lapuočių medienos gaminius.

KONTAKTAI:
Tel: +(370) 677 88459.
El. paštas: uablogforest@gmail.com
ADRESAS:
Melioratorių g. 4, LT-65200 Varėna,
Lietuva
KAIP MUS RASTI?