PERKAME MIŠKĄ

Miško pirkimas su žeme

Norite parduoti ne tik mišką, bet ir žemę kurioje yra miškas? Mūsų įmonė perka mišką su žeme nesvarbu koks miško amžius. Perkant mišką su žeme sudaroma notarinė sutartis ir pinigai už mišką su žeme sumokami tą pačią minutę, kai padedami parašai notaro kabinete.

Perkame mišką be žemės

Mes perkame statų mišką išsikirtimui (retinimus, einamuosius, plynus kirtimus). Status miškas yra sutvarkomas pagal miško kirtimo taisykles, o žemė lieka savininkui. Pinigai už statų mišką mokami, dviem būdais, kaip pageidauja savininkas : 

  1. sandėlyje, kai baigiami visi dabai ir suskaičiuojamas tūris (ktm), tą pačią dieną padaromas pavedimas; 
  2. yra suskaičiuojamas stataus iškertamo miško tūris ir pagal stataus medžio kainą sumokami pinigai tą pačią dieną, kai pasirašoma sutartis;

Perkame medienos sandėlius

Turite nenaudojamos medienos? Įvertinsime ir nupirksime Jūsų medieną. Už kiekvieną asortimentą sumokami atitinkami pinigai, tą pačią dieną kai yra sumatuojami parduodamos medienos sandėliai. 

Kas įtakoja miško kainą

Miško pirkime vyrauja daug svarbių detalių, bet svarbiausi faktoriai tai ar:

  • perkame mišką su žeme
  • ar be žemės

Taip pat didelę svarbą turi kokie medžiai auga miške ir koks jo amžius. Kai kurie pirkėjai perka mišką tik tam tikro amžiaus, nes jie vykdo ribotą miškininkystės veiklą. Bet mes perkame bet kokio amžiaus mišką. Siūlykite ir mes pasiūlysime Jums geriausią kainą.

Kodėl rinktis mus?

Dažnas pirkėjas sako: perku mišką. O po šio sakinio reikia laukti įvertinimo, sutarties, notaro paskirto laiko. Mes turime ilgametę patirtį miškininkystėje ir žinome kaip greičiausiai sutvarkyti pirkimo pardavimo popierius. Negaiškite laiko, kreipkitės dabar ir mes įvertinę kainą pasakysime datą kada gausite pinigus.

KONTAKTAI:
Tel: +(370) 677 88459.
El. paštas: uablogforest@gmail.com
ADRESAS:
Melioratorių g. 4, LT-65200 Varėna,
Lietuva
KAIP MUS RASTI?